5 sekund na dowcip studencki

Pewien profesor oblewał zawsze tych co nie chodzili na wykłady. Wchodzi jeden student, profesor mówi, że go nie widział na wykładach i stawia mu pałę, ale sprytny student powiedział, że na wykłady chodził, tyle że zawsze siedział za filarem. Dostał 3. Kilku następnych studentów powiedziało to samo, dostając 3. W końcu jednak profesor się zdenerwował i na drzwiach wywiesił: "Wszystkie filary są już zajęte!"

Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »

SALON DLA MATURZYSTÓW

Tag: UMK
Dział: dla maturzysty

Uniwersytet Mikołaja Kopernika będzie gospodarzem pierwszego z tegorocznych Salonów Maturzystów. Kujawsko-Pomorska odsłona wydarzenia będzie miała miejsce w Auli UMK w Toruniu w czwartek i piątek 6 i 7 września 2018 r. Stoiska będą udostępnione zwiedzającym w godz. 8:00-15:00. Wstęp jest wolny.

Salon organizowany jest wspólnie przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, Fundację Edukacyjną "Perspektywy" oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Adresatami wydarzenia są uczniowie klas maturalnych, którzy we wrześniu muszą przemyśleć wybór przedmiotów zdawanych na maturze.

W foyer Auli UMK przy ul. Gagarina 11 na stoiskach informacyjnych zaprezentuje się kilkanaście uczelni publicznych i niepublicznych z regionu (z Torunia, Bydgoszczy) i z bardziej odległych miejsc (m.in. z Gdańska, Krakowa, Warszawy, Szczecina, Koszalina).

Specjalne spotkania dla młodzieży i nauczycieli poprowadzą reprezentanci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku. Uczniowie będą mogli zadawać pytania dotyczące przebiegu i organizacji egzaminu maturalnego w przyszłym roku. Spotkania poświęcone będą maturze z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, biologii, chemii, historii i WOS-u. W programie zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia imprezy znalazło się również spotkanie z dyrektor OKE w Gdańsku Ireną Łaguną pt. "Wszystko o maturze 2019" (godz. 9:30 w Auli UMK) oraz wykład motywacyjny pt. "Jak zdać maturę z matematyki czyli: jak się zmotywować? jak skutecznie się uczyć i zapamiętywać? jak wyznaczyć cel i go osiągnąć?" (w czwartek 6 września o godz. 13:00 w Auli UMK), który poprowadzi nauczyciel tego przedmiotu Dariusz Kulma.

Szczegółowy program Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów 2018 jest dostępny na stronie: www.salonmaturzystow.pl/2018/kujawsko-pomorski/.

Więcej informacji na temat wszystkich Salonów Maturzystów 2018: www.salonmaturzystow.pl/2018/.


data ostatniej modyfikacji: 2018-08-31 10:27:28
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni
WSAiB_baner_220x300px.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSIiZ - sala dydaktyczna
miniatura
miniatura Gala absolwenta 2016 - 03
Polityka Prywatności