5 sekund na dowcip studencki

Wchodzi student na egzamin do profesora. Otwiera walizkę, wyciąga trzy flaszki wódki, stawia na stole. Wyciąga indeks i mówi: - Proszę TRZY pokwitować. A profesor na to: - Dwie biorę.

Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »

Artykuły dla maturzystów

Uniwersytet Mikołaja Kopernika będzie gospodarzem pierwszego z tegorocznych Salonów Maturzystów. Kujawsko-Pomorska odsłona wydarzenia będzie miała miejsce w Auli UMK w Toruniu w czwartek i piątek 6 i 7 września 2018 r. Stoiska będą udostępnione zwiedzającym w godz. 8:00-15:00. Wstęp jest wolny.
Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wraz z Fundacją Aleksandra Jabłońskiego organizują kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu "Olimpijczycy". Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 13 lipca 2018 r. (o godz. 23:59).
Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zaprasza na 3. edycję bezpłatnych warsztatów pt. "Matura bez Google’a? To możliwe!", które skierowane są przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
W dniach 12-13 marca odbędą się XX Ogólnopolskie Targi Ofert Edukacji Akademickiej PROMOCJA EDUKACYJNA 2013.
Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zaprasza na bezpłatne warsztaty dla maturzystów pt. Matura bez Google’a? To możliwe!
Kandydaci wciąż mają szansę na podjęcie studiów stacjonarnych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Właśnie rozpoczął się drugi nabór na ponad 40 kierunków studiów I stopnia i jednolitych magisterskich.
Uniwersytet Mikołaja Kopernika uruchomił II nabór na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie w trybie stacjonarnym w roku akademickim 2010/2011.
Salon - specjalnie dla maturzystów, którzy we wrześniu muszą przemyśleć wybór przedmiotów zdawanych na maturze - organizowany jest wspólnie przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, Fundację Edukacyjną "Perspektywy" oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika.
Internetowa rejestracja w systemie IRK dla kandydatów na studia niestacjonarne rozpoczęła się 12 i potrwa do 21 sierpnia. II nabór obejmie 6 kierunków studiów w Bydgoszczy i Grudziądzu.
Zakończyła się rekrutacja na studia stacjonarne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Większość wydziałów ogłosiła już listy osób przyjętych. Ostatnie listy, tj. z Wydziału Prawa i Administracji zostaną ogłoszone 31 lipca.
Uniwersytet Mikołaja Kopernika wita kandydatów na studia już w obrębie Dworca Głównego PKP. W godzinach 10.00-15.00 na specjalnym stoisku informacyjnym obsługiwanym przez studentów kandydaci mogą dowiedzieć się gdzie należy składać dokumenty na poszczególne kierunki studiów, a także w jaki sposób najłatwiej dotrzeć do poszczególnych jednostek Uniwersytetu.
Podczas targów Promocja Edukacyjna, które po raz trzynasty odbędą się w dniach 7-8 marca w miasteczku akademickim na Bielanach, kandydaci będą mogli poznać szczegóły oferty dydaktycznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W roku akademickim 2006/2007 na Uczelni będzie można studiować na 51 kierunkach studiów, w tym na 8 w Collegium Medicum UMK im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
wseit_boks.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 1
miniatura UTH 03
miniatura
Polityka Prywatności