5 sekund na dowcip studencki

Na egzamin "wtacza się" wyraźnie pijany student: - Ppanie ppprofesorze, czy przyjmie Pan pijanego ? - Proszę wyjść i wrócić trzeźwy ! - Aaale ja bardzo Pana proszę... - Bez dyskusji ! Proszę wyjść ! - Ale Panie profesorze... To naprawdę ostatni raz... - Nie. Wynocha stąd ! - Ale naprawdę, niech się Pan zgodzi... - No dobrze ale żeby mi to było po raz ostatni... Na to student otwiera drzwi i krzyczy: - Chłopaki, Wnieście go!

Próbna matura z fizyki w UJ

Logo UJ

Próbna matura odbędzie się 6 kwietnia na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 11 w sali A-1-06. Początek o godzinie 10:30.

Wszystkich zainteresowanych uczniów organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w próbnej maturze organizowanej przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ.

Rejestracja na egzamin możliwa jest poprzez formularz rejestracyjny. Każdy uczeń rejestruje się samodzielnie. Zakodowane wyniki egzaminu oraz odpowiedzi do zadań zostaną opublikowane w formie elektronicznej na tej stronie w 15 kwietnia 2019 r. Wgląd do prac możliwy będzie 17 kwietnia w godzinach 10.00-12.00 w tej samej sali, w której odbyła się próbna matura.

Ważne dokumenty do pobrania:


data ostatniej modyfikacji: 2019-04-03 11:48:43
Komentarze
Polityka Prywatności