Artykuły dla maturzystów

Collegium Civitas zaprasza maturzystów na wykłady otwarte

Chcesz dowiedzieć się więcej o interesującym Cię kierunku? Zastanawiasz się czy rodzaj wybranej ścieżki zawodowej jest dla Ciebie? Przyjdź na wykłady otwarte w Collegium Civitas i zobacz co uczelnia może Ci zaproponować.

Licealiści, którzy szukają pomysłu na siebie oraz kandydaci, którzy chcą dowiedzieć się więcej o interesującym ich kierunku mogą wybierać wśród zajęć takich jak np. Podstawy marketingu i reklamy, Unia Europejska we współczesnych stosunkach międzynarodowych, Psychologia kryminalna, Gospodarka i społeczeństwo, Planowanie kampanii on-line, Terroryzm i zagrożenia bezpieczeństwa, Komunikacja i negocjacje międzykulturowe, Praktyka działalności w III sektorze, Zabójcy seryjni, Ekonomia międzynarodowa, Zarządzanie i przedsiębiorczość, Dyplomacja kulturalna i Media społecznościowe.

Zajęcia w języku polskim i angielskim prowadzą wykładowcy CC, m.in. Jacek Żakowski z redakcji "Polityki", Karolina Lewicka, dziennikarka TOK FM, ambasador dr Sławomir Klimkiewicz, dr Krzysztof Liedel.

Wykłady prowadzone są od poniedziałku do piątku, zgodnie z harmonogramem zajęć dostępnym poniżej. Osoby zainteresowane udziałem w wybranych zajęciach, zachęcamy do zgłaszania uczestnictwa najpóźniej na dwa dni przed datą wybranego wykładu.

Zachęcamy do zapoznania się z listą zajęć prowadzonych w języku polskim i angielskim oraz przesłania e-maila potwierdzającego udział w wybranych wykładach na adres: magdalena.fruba@civitas.edu.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie danych: imię, nazwisko, tytułu wykładu, termin zajęć.


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-11 10:53:42
Komentarze

Rekrutacja na studia wg przedmiotów zdawanych na maturze


Wyszukaj kierunki studiów i uczelnie, w których brany jest pod uwagę tylko 1 przedmiot zdawany na maturze na poziomie podstawowym (często uczelnie dają do wyboru kilka przedmiotów a wybieramy z nich jeden):

Przykłady:

kierunki studiów po maturze z WOS


Poniżej podajemy wybrane linki do kierunki studiów na uczelniach, w których są brane pod uwagę wyniki tylko z dwóch przedmiotów zdawanych na maturze na poziomie podstawowym
(często uczelnie dają wyboru więcej przedmiotów a wybieramy z nich dwa):

Przykłady:

kierunki po maturze z polskiego i matematyki
kierunki po maturze z polskiego i angielskiego
kierunki po maturze z polskiego i historii
kierunki po maturze z polskiego i wiedzy o społeczeństwie

kierunki po maturze z matematyki i angielskiego
kierunki po maturze z matematyki i fizyki
kierunki po maturze z matematyki i chemii
kierunki po maturze z matematyki i informatyki

kierunki po maturze z biologii i chemii
kierunki po maturze z biologii i
angielskiego
kierunki po maturze z chemii i angielskiego
kierunki po maturze z biologii i geografii
kierunki po maturze z chemii i geografii

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
UG-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności