Artykuły dla maturzystów

Zdaj maturę z angielskiego i matematyki na 5 z Profi-Lingua

Dział: dla maturzysty

Zajęcia w ramach kursu przygotowującego do matury z języka angielskiego odbywają się w Profi-Lingua od października do kwietnia w niewielkich grupach. Szczegółowy grafik dostępny w siedzibie szkoły - organizatorzy proszą o kontakt, aby wybrać najbardziej dogodny termin. Kurs intensywny z matematyki startuje już w kwietniu. Zajęcia będą się odbywać 2 razy w tygodniu w siedzibie szkoły.

Aby rzetelnie przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, warto wyszkolić się w rozwiązywaniu konkretnych typów zadań, które w maju znajdą się w arkuszach egzaminacyjnych. Kładziemy nacisk na postępy przez cały czas trwania kursu. Chcemy dać Ci wiarę w swoje możliwości i sprawić, że w maju podejdziesz do egzaminów bez stresu.

Zajęcia w ramach maturalnego kursu języka angielskiego w Profi-Lingua prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy są też członkami komisji egzaminacyjnych. Zakres materiału omawianego podczas kursu obejmuje maturę podstawową i rozszerzoną w obydwu formach: pisemnej i ustnej.

Przed maturą chcesz intensywnie popracować nad matematyką? Zależy Ci na ekspresowym tempie i nie masz nic przeciwko większemu obciążeniu nauką w krótkim czasie? Liczy się dla Ciebie efekt? Zatem maturalny intensywny kurs z matematyki w Profi-Lingua w Lublinie jest dla Ciebie. Szkoła proponuje zajęcia z doświadczonym nauczycielem w niedużych grupach. Uporządkujesz wiedzę, nadrabiasz zaległości, a przede wszystkim rozwiążesz zadania typu maturalnego. Arkusz maturalny w maju na pewno Cię nie zaskoczy! Szkoła oferuje też coś, co trudno znaleźć gdzie indziej: diagnozy postępów Kursantów. Dzięki nim na bieżąco będziesz poznawać stopień swojego przygotowania do egzaminu. Z materiałami możesz też pracować w domu – otrzymasz dostęp do platformy edukacyjnej, zawierającej ponad 3000 zadań wraz z rozwiązaniami.

Więcej informacji na stronie szkoły.

data ostatniej modyfikacji: 2018-02-28 11:48:50
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności