Artykuły dla maturzystów

Zdaj maturę z angielskiego i matematyki na 5 z Profi-Lingua

Dział: dla maturzysty

Zajęcia w ramach kursu przygotowującego do matury z języka angielskiego odbywają się w Profi-Lingua od października do kwietnia w niewielkich grupach. Szczegółowy grafik dostępny w siedzibie szkoły - organizatorzy proszą o kontakt, aby wybrać najbardziej dogodny termin. Kurs intensywny z matematyki startuje już w kwietniu. Zajęcia będą się odbywać 2 razy w tygodniu w siedzibie szkoły.

Aby rzetelnie przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, warto wyszkolić się w rozwiązywaniu konkretnych typów zadań, które w maju znajdą się w arkuszach egzaminacyjnych. Kładziemy nacisk na postępy przez cały czas trwania kursu. Chcemy dać Ci wiarę w swoje możliwości i sprawić, że w maju podejdziesz do egzaminów bez stresu.

Zajęcia w ramach maturalnego kursu języka angielskiego w Profi-Lingua prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy są też członkami komisji egzaminacyjnych. Zakres materiału omawianego podczas kursu obejmuje maturę podstawową i rozszerzoną w obydwu formach: pisemnej i ustnej.

Przed maturą chcesz intensywnie popracować nad matematyką? Zależy Ci na ekspresowym tempie i nie masz nic przeciwko większemu obciążeniu nauką w krótkim czasie? Liczy się dla Ciebie efekt? Zatem maturalny intensywny kurs z matematyki w Profi-Lingua w Lublinie jest dla Ciebie. Szkoła proponuje zajęcia z doświadczonym nauczycielem w niedużych grupach. Uporządkujesz wiedzę, nadrabiasz zaległości, a przede wszystkim rozwiążesz zadania typu maturalnego. Arkusz maturalny w maju na pewno Cię nie zaskoczy! Szkoła oferuje też coś, co trudno znaleźć gdzie indziej: diagnozy postępów Kursantów. Dzięki nim na bieżąco będziesz poznawać stopień swojego przygotowania do egzaminu. Z materiałami możesz też pracować w domu – otrzymasz dostęp do platformy edukacyjnej, zawierającej ponad 3000 zadań wraz z rozwiązaniami.

Więcej informacji na stronie szkoły.

data ostatniej modyfikacji: 2018-02-28 11:48:50
Komentarze

Rekrutacja na studia wg przedmiotów zdawanych na maturze


Wyszukaj kierunki studiów i uczelnie, w których brany jest pod uwagę tylko 1 przedmiot zdawany na maturze na poziomie podstawowym (często uczelnie dają do wyboru kilka przedmiotów a wybieramy z nich jeden):

Przykłady:

kierunki studiów po maturze z WOS


Poniżej podajemy wybrane linki do kierunki studiów na uczelniach, w których są brane pod uwagę wyniki tylko z dwóch przedmiotów zdawanych na maturze na poziomie podstawowym
(często uczelnie dają wyboru więcej przedmiotów a wybieramy z nich dwa):

Przykłady:

kierunki po maturze z polskiego i matematyki
kierunki po maturze z polskiego i angielskiego
kierunki po maturze z polskiego i historii
kierunki po maturze z polskiego i wiedzy o społeczeństwie

kierunki po maturze z matematyki i angielskiego
kierunki po maturze z matematyki i fizyki
kierunki po maturze z matematyki i chemii
kierunki po maturze z matematyki i informatyki

kierunki po maturze z biologii i chemii
kierunki po maturze z biologii i
angielskiego
kierunki po maturze z chemii i angielskiego
kierunki po maturze z biologii i geografii
kierunki po maturze z chemii i geografii

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Uczelnia - patio
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 08
Polityka Prywatności