Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »

Artykuły dla maturzystów

Test przeznaczony jest dla maturzystów i odbędzie się w dniach 15 i 16 marca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31.
Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera oferuje unikatowe zniżki, dzięki którym można studiować bez konieczności pokrywania kosztów czesnego już od pierwszego semestru studiów. W tym roku przygotowaliśmy 15 ideksów na 15-lecie istnienia WSE.
Talent za Talent to jedyny ogólnopolski konkurs wyłącznie dla maturzystów, organizowany przez studenckie Stowarzyszenie Cognits, który nagradza młodzież wykazującą się wyjątkowymi zdolnościami przywódczymi oraz szerokim porfolio działań w zakresie społecznym, naukowym, sportowym czy charytatywnym.
Axon System organizuje kurs przygotowujący do matury z języka nowożytnego. Zajęcia indywidualne rozpocząć można w każdej chwili, wystarczy zadzwonić do sekretariatu lub napisać e-mail.
Zastanawialiście się kiedyś, ile informacji tracimy ze względu na brak właściwych powtórek? O ile moglibyśmy lepiej poradzić sobie w pewnych sytuacjach, gdyby na czas przyszły nam na myśl właściwe odpowiedzi?
Studia na Horyzoncie jest to projekt, który powstał z inicjatywy studentów, którzy chcieli pomóc maturzystom w jednym z najtrudniejszych wyborów ich życia. Po zeszłorocznym sukcesie przedsięwzięcia w Warszawie, padła inicjatywa rozszerzenia działalności na 4 lokalizacje: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto oraz Kraków.
Profi-Lingua organizuje kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym z angielskiego i matematyki.
Dla wielu osób matura to symboliczny moment wkroczenia w dorosłość. Jednak jeśli w tym roku nie udało Ci się zdać tego egzaminu, nie załamuj się! Niezdana matura nie jest aż tak wielkim problemem, jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Rok, który spędzisz na przygotowaniach do poprawki nie musi być czasem straconym. Wbrew pozorom czas ten można bardzo dobrze wykorzystać i sprawić by porażka przerodziła się w sukces!
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi zaprasza na studia. Dla maturzystów, którzy zapiszą się 12 września uczelnia przygotowała voucher na Jedno Czesne Gratis.
Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 odbędzie się w dniach 26-27 września 2017 roku w siedzibie Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Krupniczej 35.
Centrum Języków Obcych Archibald organizuje kursy przygotowujące do matury podstawowej oraz rozszerzonej z języka angielskiego.
Lubelski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 odbędzie się w dniach 18-19 września 2017 roku w siedzibie Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Akademickiej 13.
W dniach 7-8 września w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbędzie się Warszawski Salon Maturzystów 2017.
Centrum Edukacyjne Axon System organizuje kursy przygotowujące do matury podstawowej oraz rozszerzonej z języka nowożytnego.
Zapewne zgodzisz się z tym, że w Curriculum vitae najważniejsza jest treść. W CV opisujesz swoje doświadczenie oraz umiejętności. Skuteczne CV to dokument, który pracodawca przeczyta. Co zrobić, aby zwrócił uwagę na Twoje dokumenty aplikacyjne? Zasada jest prosta. Należy wyróżnić się spośród tłumu innych kandydatów.
12 czerwca 2017 roku Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” ogłosiła wyniki Rankingu Szkół Wyższych „Perspektywy 2017”. W kategorii uczelni medycznych WUM znalazł się na 3 miejscu, na 11 zgłoszonych jednostek o tym profilu. W kategorii kierunków dentystycznych liderem okazał się Wydział Lekarsko-Dentystyczny, uniwersytet zajął również pierwsze miejsce w kategorii położnictwo.
Wyjazdy z Funclubem do Hiszpanii lub Czarnogóry od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Do wyboru mamy dużo terminów wakacyjnych w Hiszpanii oraz jeden w Czarnogórze.
Jak wybrać studia? Skąd wiedzieć, że dana uczelnia to dobry wybór? Jeżeli zdawałeś maturę 2017 – bardzo prawdopodobne, że szukasz odpowiedzi właśnie na te pytania. Warto dokładnie sprawdzić informacje dotyczące kierunków studiów i opinie o uczelniach, a sporo przydatnych wiadomości znajdziesz w rankingach uczelni czy serwisach prowadzonych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała dla tegorocznych maturzystów bon edukacyjny. Jeżeli uzyskasz przynajmniej z jednego przedmiotu maturalnego wynik 80% lub wyższy, to możesz skorzystać ze specjalnej bonifikaty, dzięki której istnieje możliwość obniżenia opłat za studia nawet o 2000 zł.
Proponujemy wyjazd do Hiszpańskiego Lloret de Mar, ze sprawdzonym organizatorem turystyki studenckiej, biurem Funclub. Wyjazd jest w terminie 15.06.2017 - 26.06.2017. Akurat na złapanie oddechu po maturze:)
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura WSZOP
miniatura
Polityka Prywatności